Menu

Vyriški Drabužiai Internetu pigiau

Vyriški rūbai internetu. Nauja nuolat atnaujinama kolekcija. Striukės, džemperiai, švarkai, sportinė apranga, marškinėliai, marškiniai, kelnės, megztiniai

Išpardavimas

Vyriški marškinėliai

Vyriški marškinėliai

Teisingai parinkti marškinėliai vyrams leis atrodyti stilingai

Vyrai, lygiai taip pat kaip ir moterys, nori atrodyti nuostabiai. Tiesa, dažniausiai jie tingi gaišti laiką prekybos vietose, tad vertina elektronines drabužių parduotuves, kur pateikiama rūbų pasiūla viršija lūkesčius. 

Vyriški marškinėliai, kaip ir kiti drabužiai, turėtų būti pasirenkami pagal tam tikrus kriterijus. Trumpai juos aptarsime tikėdami, kad taip palengvinsime paieškas. 

Spalva 

Vyriški marškinėliai pirmiausia pasirenkami pagal dizainą. Nors daugelis moterų juokiasi, kad vyrai neturi jokio supratimo apie aprangą, visgi, kada nori – puikiai žino, kokie apranga jiems tinka. Jeigu nuspręsite, kokios spalvos marškinių norite, tuomet pavyks sutaupyti labai daug laiko lyginant skirtingus variantus. Paprasčiausiai elektroninės prekybos vietos turi specialius filtrus, kurie padeda greitai atrasti ko norite. 

Dydis 

Žinoma – tinkamas dydis yra bene vienas svarbiausių kriterijų renkantis marškinius. Ne visi vyrai žino, koks yra jų dydis, o perkant internetu nesuteikiamos galimybės pasimatuoti. Įdomu tai, kad kaip daugelis moterų perka per mažus drabužius, tai vyrai dažniausiai perka per didelius. Kad taip nenutiktų – išsiaiškinkite, kokie yra marškinių matmenys ir pasirinkite tuos, kurie jums labiausiai tinka. 

Modelis 

Drabužių išvaizdoje skiriasi ne tik spalva, tačiau ir visas modelis. Nuo tradiciškai klasikinių marškinių iki pačių moderniausių, kuriuos dažniausiai renkasi dėmesio trokštantys vyrai. Kadangi pasiūla labai plati – kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. 

Paskirtis 

Vyriški marškiniai gali būti skiriami ir gal tai, kur su jais yra rekomenduojame eiti. Kol vieni labiau tinka darbo vietai, tuo tarpu kiti dažniausiai perkami, kadangi ieškoma apranga laisvalaikiui. Renkantis rūbus reikia būtinai atkreipti dėmesį į paskirtį, kadangi dažnai ji padeda geriau suvokti etiketą ir teisingai pasirinkti. 

Medžiaga 

Ieškodami drabužio būtinai atkreipkite dėmesį į tai iš kokios medžiagos jis pagamintas. Netaupykite aprangos sąskaita. Prastos kokybės drabužis labai greitai suplyš ir tokiu atveju jūs paprasčiausiai būsite išmetęs pinigus veltui. Jau geriau skirti kiek didesnę investiciją ir kuo ilgiau ja naudotis. Tie patys vyriški marškinėliai prie skirtingų kelnių padės susikurti visiškai skirtingą stilių.

Kur geriausia pirkti ?

Peržiūrėti ir išsirinkti madingus bei stilingus marškinėlius galite el. parduotuvėje Rubaiplius.lt - www.rubaiplius.lt

Čia rasite platų pasirinkimą, įvairius modelius: su v kaklo iškirpte, polo marškinėlius ir kitus šiuo metu madingus marškinėlius internetu.

Drabužiai vyrams

Drabužiai vyrams

2015-07-16

Elektroninėje erdvėje drabuziai vyrams visada yra siūlomi aukščiausios kokybės. Na bent jau daugumoje el. parduotuvių galime matyti išskirtinę kokybę už santykinai mažą kainą, tačiau pasitaiko įvairiausių nesusipratimų, kuomet vyrams tenka įsigyti ir eilinių kiniškų gaminių už ne ką mažesnę kainą. Įprastos parduotuvės internete visada išsiskiria savo populiarumu, todėl ir jums siūlytume rinktis tai ką renkasi dauguma. Pasirinkdami nelabai išnagrinėtas vietas, jūs rizikuojate įsigyti prastos kokybės rūbus, nes paprasčiausiai jums bus bandoma įsiūlyti mažiausią kainą neva kaip privalumą.

Perkant internetu, jokiu būdu negalima rinktis pigių drabužių. Čia viskas lygiai taip pat kaip einant apsipirkinėti į firmines parduotuves. Juk paprastose parduotuvėse visada žiūrite pirmiausia į kokybę, kaip rūbai atrodo, o tik po to žvelgiate į kainą. Taip turėtų būti ir perkant internetu. Būtinai perskaitykite visą pateikiamą informaciją apie rūbus. Tai reiškia, kad neretai vyriski drabuziai yra parduodami ir nepateikiant jokios informacijos apie audinių sudėtį. Tai dažniausiai ir neleidžia nuspręsti kurie rūbai yra aukštos kokybės, o kurie ne.

Perkant drabužius, visada siūloma iškart nepulti užsisakinėti jums patinkančių rūbų. Kiekvienoje parduotuvėje yra pateikiama bent jau minimali informacija, o tarp jos rasite ir rūbų gamintojo pavadinimą. Tai reiškia, kad jūs tų rūbų prekinį ženklą galite suvesti paieškos sistemose ir sužinoti visą kilmę. Turbūt nustebsite pamatę, kad daugumoje el. parduotuvių visa produkcija yra iš Kinijos, tačiau išsigąsti tikrai nėra ko. Paprasčiausiai, kiniška produkcija ne visada turi būti lyginama su prasta kokybe – yra tokių gamintojų, kurie siūlo aukštos kokybės rūbus. Juks ir garsiausi prekės ženklai visada ryžtasi savo gamybos padalinius atidaryti Kinijoje. Pirmiausia pasidomėkite prekinio ženklo atsiliepimais t.y. sužinokite ar tam tikrų prekės ženklų siūloma produkcija yra kokybiška.

Rūbai gali būti perkami ne tik el. parduotuvėse, tačiau pabrėžiame, kad kitose vietose pats pirkimo principas yra kiek pavojingas. Kitos vietos gali būti pilnos sukčių, tad ten jums apskritai bus sunku atsirinkti kokybiškus drabužius. Ten kainos visada vyrauja labai mažos, tad jeigu nenorite nesklandumų – rinkitės populiarias el. parduotuves.

Naujos prekės

Straipsniai